Çevrim İçi Mobil Oyun Listesi

0
375
views

Çevrim İçi Mobil Oyun Listesi

Çevrim İçi Mobil Oyun Listesi

Selam mobil oyun severler, bu listemizde her an İnternet ile çok oyunculu oynayabileceğiniz oyunları derledik umarım işinizi görür.

Strike Of Kings

5 vs 5 Oynananmaktadır, takımda her karakterin ayrı rolü vardır, onlarca farklı süper karakterler bulunuyor ve içlerinden bir tanesi batman, kuleleri indirerek rakibine karşı mücadele veriyorsunuz tamamen dengeli tasarlanmış ve bilgisayar oyunlarına taş çıkartan cinsten.

Fun Run 2

Eğlenceli koşu, arkadaşınız ile veya rastgele oyuncular ile mücadele edebilirsin, 80 den fazla oyun karakteri seçeneği var, rakibini yarış esnasında farklı şeyler ile oyala ve birinci ol, kendi karakterinize özel eşyalar alabilirsiniz.

RE-VOLT 2

Çok oyunculu oyuncak araba yarışı diye biliriz kendisine, yüzlerce farklı araç ve harita, araç özelleştirmeleri, seviye sistemi, zorlu yollar ve engeller, dünyanın her yerinden farklı yarışçılar ile yarışın.

Agar.io

İlk olarak bilgisayar platformunda oyuncular ile buluşmuştur, oldukça çok etkileşime sahip olan bu oyunu bir çok oyuncu oynamıştır eminim ki.

Yolculukta sıkıldıysanız telefonunuzdan bu oyunu oynaya bilirsiniz eminim ki tüm sıkıntınızı alacaktır.

Rakiplerinizi ve harita üzerinde bulunan yemleri yiyerek büyüdüğümüz çok ilginç bir oyundur.

Modern Combat 5

Türkçe desteği olan ve 5 vs 5 rekabet edebileceğiniz takım savaş oyunudur, mobilde savaş oyunlarını seven oyuncular için bire bir, silahlarınızı geliştirip yükseltme yapabiliyorsunuz, kendi üniformanızı kendiniz seçin, oldukça aksiyonlu bir oyun olmuş.

Slither.io

Eski telefonlarda bulunan yılan oyununa oldukça benziyor, kendinizden küçük olan rakipleri yiye bilirsiniz ve bu sayede büyümeye devam edeceksiniz.

Rakibi yemek için önüne geçmeniz gerekiyor.