Olmazsa Olmaz Bilgisayar Oyunları

0
417
views

Olmazsa Olmaz Bilgisayar Oyunları

Olmazsa Olmaz Bilgisayar Oyunları

Eğer bir bilgisayar oyuncusu iseniz mutlaka bu oyunları denemelisiniz. Çünkü her biri hikayesi ve dünyası ile oldukça cezbedici yapılara sahip oyunlar.

Oyunların fiyatları Steam dir.

Hadi sizler için derlediğimiz listeye bakalım.

The Witcher 3: Wild Hunt (59.99 tl)

CD Projeckt Red Şirketinin oyunudur, Son derece harika atmosferi, oynanışı, grafikleri ve dünyası ile oyuncuları kendisine bağlamayı en iyi başaran orta çağ temasını üzerine bürümüş oldukça başarılı oyunlardan biridir kendileri.

The Long Dark (55 tl)

Bağımsız bir yapımdır, Ormanda yapa yalnız tek başınıza hayatta kalmaya çalışıyorsunuz, Karlı bir alanda olmanız ve  vahşi doğayla bire bir olmanız en zor yanlarından birisi, Isınmak için kendinize sığınak bulmanız gerekiyor ve koskoca ormanda tek hayatta kalan insan siz siniz fakat vahşi hayvanlar da soğuk ve karlı bir ormanda nasıl hayatta kalması gerektiğini iyi biliyor.

We Happy Few (49 tl)

İngiltere’nin bağrında yaşıyorsunuz ve oyunun kendine has bir hikayesi mevcut, bu hikayede ülkenin belirli bir kısmı fakir ve mutsuz iken diğer kısmı zengin ve mutlu geziniyor tabi kimin daha gerçekçi olduğu bilinmez, oyunun ana teması hayatta kalmak ve korku.

The Elder Scrolls V: Skyrim (31 tl)

Listemizin en ucuz ve bir o kadar da kaliteli oyunlarından birisidir. Uçsuz bucaksız dünyasını ve bitmeyen görevlerini çok seveceksiniz, kısacası bu oyun bitmiyor kardeşim.

Fallout 4 (133 tl)

Listenin tartışmasız en pahalı ve en büyük içeriğe sahip oyunudur. Oldukça geniş dünyası ve içerikleri ile en iyi hikayeye sahip. Yaşadığınız dünyanın birden değişmesi ve sizin ona uyum sağlamanız oldukça zor olacak, gerek grafikleri olsun gerekse oynanışı oldukça kaliteli yapımlardan birisidir.